Roza Lati – video

Why?Not - Të ftuar Rudina Dembacaj dhe Joli Kola

E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë moderatorja e njohur Rudina Dembacaj. Ajo ka folur me detaje për lidhjen me ...

Why? Not - Të ftuar Ina Gjonçi dhe reperi Kastro

tvora #rtvoranews #whynot #rozalati #talkshow #inagjonçi Të ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, kanë qenë aktorja e ...

Why?Not - Roza Lati dhe Stresi në rubrikën “Si ta bësh mizën balenë?”

tvora #rtvoranews #why?not Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: ...

Why?Not - Të ftuar Kiçja dhe Kallini

tvora #rtvoranews #why?not #talkshow #lojra #rozalati E ftuar në emisionin “Why Not” ka qenë një nga personazhet më të ...

Xing me Ermalin - Rita & Roza Lati - Emisioni 29 - Sezoni 3! (13 prill 2019)

www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.

60 SEKONDA ROZA LATI

Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...

Bukë me Vete nga Roza Lati - Stresi, Lim Hoti & Emiliano "Pa Kufijt" Buna

Në aventurën e fundit me kamperin e "Bukë me Vete" u bashkuan Stresi, Lim Hoti dhe Emiliano "Pa Kufijt" Buna.

Why Not nga Roza Lati - I ftuar Albano Bogdo

Ndiqni Ora News në: Faqja zyrtare http://www.oranews.tv Ne Instagram https://www.instagram.com/rtvoranews/ Ne facebook ...

Ftese ne 5, Roza Lati,nga ish-i tek inati me ‘dembelet’ që presin nga burrat,18 Shkurt 2020, Pjesa 2

Tema: Një “rebele” si Roza Lati, nga “ankesat” për ish të dashurin “bos” tek dashuria e paprekshme për kafshët. Te ftuar: Roza ...

Bukë me Vete nga Roza Lati - Ana Lika

Në këtë aventurë me kamperin e "Bukë me Vete" u bashkua Ana Lika Roza Lati on Instagram: ...

Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email ...

Why Not - Nuhat pak! Roza Lati mashtron Zaimina Vasjarin për manekinët

Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/XDkbGyoUdwI #oranews #rozalati #whynot Follow Ora News Subscribe To "Ora ...

Mos i fol shoferit- Roza Lati flet për fëmijërinë e saj të dhimbshme, skena dhunë në shtëpinë time

tvora #rtvoranews Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: ...

"Why Not?" nga Roza Lati - E ftuar Rita Lati

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Aktorët e njohur të humorit shqiptar, Rita Lati dhe Behar Mera kanë bërë shfaqje ...

Why Not nga Roza Lati - Të ftuar Kida dhe Fero

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Sherri mes vëllezërve Getinjo dhe Mozzik me producentët e On Records bëri ...

"Why Not?" nga Roza Lati - Të ftuar Sergio dhe Fero - Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Fero është reperi i njohur nga Kosova që ka sjellë hitin e tij 'Gang gang' dhe po ...

'Why Not' nga Roza Lati - Të ftuara Zaimina Vasjari dhe Rea e "A të qaj 5 minuta"

oranews #rozalati #whynot Të ftuar në studion e Ëhy?Not në Ora Neës ishin Zaimina Vasjari si dhe Rea, vajza e vogël e cila me ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Support