Vesa Luma – video

Vesa Luma - Jemi dhe S'jemi (Official Video) (2007)

The official video for "Jemi dhe S'jemi" from Vesa Luma. An iconic song with very catchy vibes, make this a great project.

Vesa Luma - Amanet (Official Music Video)

Vesa Luma has her own unique style which she brings in every projects she is in to. "Amanet" radiates that vibe. Enjoy it ...

Denik Prizreni & Vesa Luma - Spaska qene e shkrume

Teksti : Big Basta Muzika dhe Orkestrimi : Ilir Tolaj Mix & Master - Florent Boshnjaku Bouzouki - Astrit Stafa Video : Black Fish.

Vesa Luma - Luaj, 27 Maj 2007 - Top Fest 4 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Vesa Luma feat. Ervin Gonxhi - Ti zemra ime

Music : Ervin Gonxhi -"Eranprostudio" Lyrics: Big Basta & Vesa Luma Video : Black Fish Entertainment Language : Albanian ...

Vesa Luma - Luaj

VesaLuma #BigBasta #Luaj #Bzzz iTunes: http://smarturl.it/iTunesTheBestofVesa Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofVesa ...

VESA LUMA - "Grure dhe kenge" - 100 VJET MUZIKE

Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright ...

Vesa Luma - Sa mall

Vesa Luma - Sa mall (Official Video) Video Director: Blerdi Malushi Music and lyrics :Big Basta Producer:042Zone Label: Saras ...

Vesa Luma - 24 Ore (Official Music Video)

URBAN Graphics pres. Vesa Luma - 24 Ore.

Vesa Luma, Teuta Kurti & Rona Nishliu - Flakaresh / występ na żywo / 43. FiK 2004 / Eurovision 2005

Vesa Luma, Teuta Kurti & Rona Nishliu - Flakaresh / LIVE / Albania / Festivali i 43-të i Këngës në Radiotelevizion Shqiptar.

Vesa Luma, Teuta Kurti & Rona Nishliu - Flakareshë

The epic song by the Kosovar girls in the Festivali I Këngës 43 (2004). Written by Armend Rexhepagiqi of "Mami Mami" fame.

Random Videos:

© 2020 | Home | Support